• İZMİR Evden Eve Nakliyat : Web Sitemize Hoşgeldiniz.!
  • info@izmirilhannakliyat.com
0232 347 01 10

7/24 Çağrı Noktası

0232 366 11 26

Mobil İletişim

0535 321 12 80

Mobil İletişim

Kurumsal Taşıma

Kurumsal Taşıma

Kurumsal Taşıma

Kamusal ve kişisel organizasyonların kimi zaman bir yerden başka bir yere taşınması gerekebilir. Bu durumda sizlere yardımcı firma kurumsal taşıma ‘dır. Evden eve nakliyattan ve parça eşya taşımacılığından farklılık arz eden bu hizmet, sıkı denetimler altında gerçekleştirilen bir hizmettir. Denetmen bir heyetin başında bulunduğu bu işlem nakliye edilecek olan organizasyonun büyüklüğüne göre şekil alır. Bu işlemi gerçekleştiren firmaların bünyesinde çalışan elemanlar bilgilerin güvenliğini oldukça iyi sağlamalıdır. 

İzmir Kurumsal Taşıma

Bir organizasyon bir yere taşınırken kullanılan İzmir kurumsal taşıma oldukça sistematik çalışmalıdır. İçerisinde çalıştırdığı elemanlar taşıma sırasında herhangi bir güvenlik zafiyetine mahal vermemeleridir. Aynı zamanda denetçiler bu konuda oldukça sorumluluk sahibi kişilerdir ve işlerini tam layıkıyla yapmak durumundalar. Kamusal organizasyonlar yani bankacılık, hukuk veya eğitim alanlarında kamusal alanda yapabilecekleri mekân değişiklikleri nedeniyle bu hizmete ihtiyaç duyarlar ve bu hizmeti değişik nakliye firmalarında ihaleye sunarlar. 

Kurumsal Taşımacılık Şekilleri

İki tip kurumsal taşımacılık şekli vardır. Birincisi kamu alanı kabul edilen alanlarda yapılan taşımacılık bir diğeri ise özel kişilere ait ofis, şirket veya mağaza kapsamlı yapılan taşımacılıktır. Kamusal kurumlar nakliye firmasını seçerken uymaları gereken bazı kanuni yapılar vardır ve alacakları hizmeti bu kanuna göre belirlerler. Şirketler kendi alanında bağlı bulunduğu oda, kurum ve benzeri kuruluşların iç tüzüklerine göre belirledikleri nakliye firmaları ile çalışırlar.