• İZMİR Evden Eve Nakliyat : Web Sitemize Hoşgeldiniz.!
  • info@izmirilhannakliyat.com
0232 347 01 10

7/24 Çağrı Noktası

0232 366 11 26

Mobil İletişim

0535 321 12 80

Mobil İletişim

Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma

Az olan eşyalarınızı taşımak için bazen çok fazla paralar ödeyebilirsiniz. Bir araçı doldurmayacak kadar olan eşyalarınızı taşımak için oldukça fazla para ödeyebilirsiniz. Tüm bu sorunlarınızı yakından inceleyen firmamız sizler için yepyeni bir taşıma modeli çıkarmıştır. Firmamızın sizlere sunduğu Parça eşya taşıma yöntemi ile birlikte artık sizlerde az olan eşyalarınızı çok daha uygun bir fiyata taşıtabilirsiniz. Bu taşıma sistemi genel olarak aynı yöne giden farklı müşterilerin eşyalarını bir araç ile taşımak sistemi üzerine kuruludur. Tek bir müşterinin değil farklı müşterilemizin aynı yöne gidecek olan eşyalarını tek bir araç ile taşıyoruz. Yani bir şekilde aynı araçı farklı 2 kişi kiralamış gibi oluyor. Bu sizlere maddi anlamda önemli bir yarar sağlamaktadır.

İzmir Parça Eşya Taşıma
Oldukça uygun bir taşıma yöntemi olan İzmir parça eşya taşıma sizlerde eşyalarınızı oldukça ucuz fiyatlar ile taşıtabilirsiniz. Aynı yöne gidecek başka insanların sizlerin yerine biz buluyor ve her iki müşterimizinde eşyalarını özen ile taşıyoruz. Sizlerde İzmir parça eşya taşıma yöntemi için bizler ile irtibata geçebilirsiniz.

Parça Eşya Taşıma

Aynı araç içerisinde 2 farklı müşterimizin eşyalarını büyük bir özveri ile parça eşya taşıma dahilinde taşıyoruz. Müşterilerimizin eşyalarının karışmaması için ayrı bölümler oluşturarak eşyalarınızı öyle taşıyoruz. Mevkiye göre öncelik kimde ise ilk olarak o müşterimize eşyalarını veriyor daha sonra ise diğer müşterimize giderek onun eşyalarını teslim ediyoruz.